Oleje produkowane w naszym Gospodarstwie tłoczone są za pomocą pras ślimakowych, tradycyjną i zarazem najlepszą metodą tłoczenia na zimno z wysokogatunkowych nasion o niezmienionym składzie. Stosowane przez nas nasiona w dużej części pochodzą z własnych upraw. Oleje są w 100% naturalne, nie zawierają dodatkowych antyutleniaczy, konserwantów ani barwników. Zawierają liczne kwasy Omega oraz mnóstwo cennych witamin. Przywiązujemy ogromną wagę do ich jakości. Zawsze świeże, posiadają doskonały smak, barwę i aromat. Mają szerokie zastosowanie spożywcze oraz lecznicze i kosmetyczne. W naszej ofercie znajdują się:

  • Olej słonecznikowy tłoczony na zimno
  • Olej rzepakowy tłoczony na zimno
  • Olej lniany tłoczony na zimno
  • Olej konopny tłoczony na zimno
  • Olej rydzowy tłoczy na zimno
  • Olej z ostropestu tłoczony na zimno.

 

Tłuszcze należą do ważnych składników prawidłowo zbilansowanej diety. Jak już wspomnieliśmy, są cennym źródłem wielu witamin (A, D, E, K), a także ułatwiają ich przyswajanie z innych produktów. Oczywiście jak każdy inny element diety – mogą wpływać na nasz organizm również w sposób niekorzystny. Niektóre procesy produkcyjne mogą sprawić, iż stracą one swoje pozytywne właściwości, a nawet zamienić je na negatywne dla naszego zdrowia.

Z powyższych powodów coraz bardziej doceniane przez konsumentów stają oleje tłoczone na zimno, które dzięki prawidłowo przeprowadzonym procesom produkcyjnym nie tracą swoich cennych właściwości. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą tłoczonych na zimno olejów konopnych, lnianych, rzepakowych, słonecznikowych oraz innych.

OLEJE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl