Udostępniamy Państwu szeroką ofertę wysokiej jakości mąk, od pszennych, poprzez żytnie, orkiszowe, ekologiczne aż po mąki bezglutenowe. Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby z produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych zbóż.

Ponadto w naszym Gospodarstwie sami mielimy mąki z pełnego przemiału, pochodzące z wysokogatunkowych polskich upraw, mielonych w tradycyjnych drewnianych młynach żarnowych, które pozwalają na wytwarzanie mąk różnej granulacji. Mąka z pełnego przemiału stanowi naturalne źródło niezbędnych dla naszego organizmu składników mineralnych, witamin oraz błonnika.

Szeroki wybór produktów sprawi, iż znajdą Państwo mąki, które idealnie sprawdzą się podczas pieczenia różnego rodzaju wypieków. Sprzedajemy bowiem mąki, które nadają się do pieczenia chleba, ciast czy a nawet pizzy. Domowe wypieki powstające na bazie naszych wyrobów, będą nie tylko znakomicie smakować, ale staną się również idealnym dopełnieniem prawidłowo zbilansowanej diety. Zapraszamy serdecznie do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych produktów.

 

Do produkcji mąk bezglutenowych posiadamy odrębną linię produkcyjną lecz na terenie zakładu produkcyjnego są produkowane również inne mąki więc mąki bezglutenowe nie posiadają certyfikatu na 100% bezglutenowość.

MĄKI

MĄKA Z NASION TEFF

MĄKA Z NASION TEFF
MĄKA Z NASION TEFF
Cena: 18,00 zł
kg

MĄKA Z AMARANTUSA

MĄKA Z AMARANTUSA
MĄKA Z AMARANTUSA
Cena: 12,00 zł
kg

MĄKA Z OSTROPESTU

MĄKA Z OSTROPESTU
MĄKA Z OSTROPESTU
Cena: 10,00 zł
kg

MĄKA KONOPNA

MĄKA KONOPNA
MĄKA KONOPNA

 Maka

Cena: 10,00 zł
kg
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl